Ledelse

Andreas Andenæs
Daglig leder
andreas.andenaes@christie.no
+47 906 94 199
Jimmy Eriksen
Økonomisjef og HR-leder
jimmy@christie.no
+47 918 06 260
Andreas Andenæs
Markeds- og salgssjef
andreas.andenaes@christie.no
+47 906 94 199
Laurent Lacavalerie
Prosjektsjef Bygg
laurent@christie.no
+47 488 91 799
Alexander Øien
Prosjektsjef Anlegg
alexander@christie.no
+47 951 90 009
Margunn Øverås
HMS og KS leder
margunn@christie.no
+47 915 76 030

Medarbeidere

Reidun Synnøve Halås
reidun@christie.no
+47 483 26 016
John Kristian Marstein
john@christie.no
+47 402 41 456
Leif Karstein Myrstad
leif@christie.no
+47 901 83 026

For En Solid Samarbeidspartner

Kontakt Christie i dag. KONTAKT